Medycyna
estetyczna

DKN Studio / Oferta / Medycyna estetyczna

Mezoterapia igłowa

Wypełnianie zmarszczek & wolumetria

Powiększanie ust

Botox

Osocze & fibryna

Nici PDO

Profhilo

Lipoliza iniekcyjna

Klinika medycyny estetycznej

Nasza klinika medycyny estetycznej oferuje bogatą ofertę zabiegów dla wszystkich, którzy chcą w profesjonalny sposób zadbać o swoją urodę, podkreślić piękno i utrzymać skórę w nienagannej kondycji. Zespół specjalistów z zaangażowaniem i szczególną starannością zadba o satysfakcję pacjentów, proponując zabiegi z użyciem najnowszych technologii.

Medycyna estetyczna – młody wygląd i zdrowa cera

Wśród wykonywanych przez nas zabiegów znajdziecie technologie stworzone z myślą o skutecznym i trwałym odmłodzeniu skóry. Stosujemy m.in. nici PDO, czyli nici liftingujące. Wykonane są z polidioksanonu – substancji, która podczas rozpuszczania stymuluje syntezę fibroblastów, kolagenu oraz angiogenezę. Główną zaletą zastosowania nici PDO jest zdecydowana poprawa kondycji skóry: cera jest wygładzona, napięta i ujędrniona, a kontury twarzy pięknie podkreślone. Podobnymi efektami może pochwalić się nowoczesny zabieg Profhilo czy wolumetria, której zadaniem jest modelowanie owalu twarzy.

Opóźnienie procesu starzenia jest możliwe również dzięki naturalnej terapii, jaką jest aplikacja osocza bogatopłytkowego – materiału pozyskanego z krwi własnej pacjenta. Osocze bogatopłytkowe wspomaga odbudowę nowych komórek oraz powstawanie naczyń krwionośnych, co przyczynia się do gruntownej przebudowy i opóźnienia starzenia się skóry. Ponadto pomaga w ogólnej poprawie wyglądy skóry: nawilża oraz ujędrnia cerę i pozwala pozbyć się niedoskonałości. Od lat uznaniem pacjentek cieszy się wypełnianie zmarszczek mimicznych botoksem i mezoterapia, której działanie można dobrać indywidualnie do potrzeb pacjentki, likwidując różnorodne mankamenty urody. W ofercie nie brakuje także zabiegów mających na celu rewitalizację, odżywienie, nawilżenie i odświeżenie skóry.

 

Nici liftingujące zabiegi

Medycyna estetyczna – szeroki wachlarz zabiegów

Nienaganna sylwetka dzięki medycynie estetycznej

Nie zapominamy o tych, którzy chcą zawalczyć o swoją sylwetkę – lipoliza iniekcyjna to innowacyjna metoda, która umożliwia redukcję tłuszczu z najbardziej newralgicznych miejsc, np. brzucha, nóg czy podbródka. Lipolizę wykonuje się poprzez wkłucie w odtłuszczone miejsce i wstrzyknięcie substancji, której zadaniem jest rozpuszczenie oraz zniszczenie komórek tłuszczowych. Dzięki medycynie estetycznej nasi pacjenci pozbywają się zbędnych kilogramów bez wyrzeczeń, a ich sylwetka nabiera kształtów, o jakich marzyli.

Oddajcie się w nasze ręce, a my zadbamy o piękny wygląd Waszej skóry! Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą zabiegów medycyny estetycznej, które proponujemy w DKN Studio – znajdziecie nas na Białołęce.

Nici liftingujące PDO

Odwołanie wizyty z pakietu możliwe jest najpóźniej 24h przed jej planowanym terminem. Brak informacji o odwołaniu oraz nieprzybycie na umówiony termin jest tożsame z odbyciem planowej wizyty.

Start typing and press Enter to search