Depilacja laserowa

DKN Studio / Oferta / Depilacja laserowa

BEZBOLESNA I TRWAŁA DEPILACJA ŚWIATOWEJ KLASY LASEREM PRIMELASE

Zastanawiasz się nad skuteczną i bezbolesną depilacją? Depilację laserem PrimeLase możesz wykonywać przez cały rok!
W tej cenie zapewniamy:
  • konsultację wstępną ze specjalistką laseroterapii!
  • pierwszy, pełnowartościowy zabieg depilacji laserowej do wyboru: pachy lub bikini płytkie czeka na Ciebie również niespodzianka w salonie!
Co nas wyróżnia? Zabieg depilacji wykonywany jest laserem o największej mocy szczytowej z super nowoczesną głowicą chłodzącą! Zapomnij o nieskutecznych i bolesnych zabiegach! Postaw na komfort i jakość!
DKN_depilacja_marzec

Laserowe usuwanie owłosienia! Trwałe efekty już po 8 zabiegach.

Depilacja laserowa  to gładka, pozbawiona zbędnych włosków skóra – czyli marzenie każdej kobiety. Skutecznym rozwiązaniem dla usunięcia nadmiernego owłosienia stają się obok depilacji woskiem, zabiegi depilacji laserowej. Po kilkukrotnym powtórzeniu zabiegu możemy przez całe życie cieszyć się nienagannie gładką skórą.

Primelase HR Excellence – debiut roku 2020 wśród laserów medycznych.

W swej skuteczności znacznie różni się od innych, obecnych na rynku laserów diodowych. Pozwala to, z powodzeniem wykonywać zabiegi również przy opalonej skórze przez cały rok!

Depilacja laserem Primelase HR Excellence – Warszawa

Primelase HR Excellence wśród laserów diodowych posiada największą moc szczytową, dlatego spektakularne efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu. Technologia Crystal Freeze zapewnia temperaturę chłodzenia poniżej 6°C, co sprawia, że zabieg jest komfortowy i bezbolesny, a głowica, która generuje 3 impulsy w ciągu jednej sekundy, pozwala na bardzo szybkie wykonanie zabiegu.

PRZECIWWSKAZANIA

  • zażywanie Accutanu w ciagu ostatnich 6 miesięcy – lek stosowany w leczeniu objawów trądziku,
  • bliznowiec w wywiadzie – ryzyko powstania bliznowca przy oparzeniu skóry,
  • zaburzenia pigmentacji – ryzyko powstania trwałych odbarwień / przebarwień,
  • choroby skóry (tzn. łuszczyca, egzema, infekcje, róża) – ryzyko progresji choroby,
  • wykonany ostatnio peeling chemiczny lub mechaniczny w obszarze zabiegu (w ciągu ostatnich 14 dni),
  • dermabrazja laserowa (w ciągu ostatnich 3 miesięcy),
  • niewyrównana cukrzyca,
  • ciąża.

Przygotowanie do zabiegu depilacji laserem:

Przed zabiegiem należy ogolić obszar, który będzie naświetlany, ponieważ włosy na powierzchni skóry absorbują światło, ograniczając jego dotarcie do wnętrza skóry, zmniejsza to również efektywność zabiegu, wzrasta ryzyko uszkodzenia skóry (np. poparzenia).

Po zabiegu depilacji:

Przez kilka dni należy unikać słońca i używać kremu na obszarze, który był naświetlany. Jest to szczególnie istotne przy ciemnej skórze, która ma tendencję do przebarwień. Przez kilka dni po zabiegu nie należy drażnić naświetlonego obszaru chemicznie ani mechanicznie. Między kolejnymi zabiegami włosy można golić lub obcinać, ale nie można wyrywać ani woskować.

Odwołanie wizyty z pakietu możliwe jest najpóźniej 24h przed jej planowanym terminem. Brak informacji o odwołaniu oraz nieprzybycie na umówiony termin jest tożsame z odbyciem planowej wizyty.

Start typing and press Enter to search