Depilacja woskiem
Warszawa

DKN Studio / Oferta / Depilacja woskiem

Depilacja woskiem, czyli gładkie ciało na dłużej

Jeżeli szukasz zabiegu kosmetycznego, dzięki któremu szybko i skutecznie wydepilujesz dane partie ciała, zdecyduj się na pomoc profesjonalistów. W naszych gabinetach wykonujemy depilację woskiem, zapewniając usługi na najwyższym poziomie. Wokół depilacji woskiem narosło dużo mitów, które często zniechęcają kobiety do tego zabiegu – zupełnie niesłusznie! Mimo coraz większej popularności depilacji laserowej, odpowiednio wykonana depilacja woskiem wiąże się z niewielkim dyskomfortem, a jej efekt trwa wiele tygodni. Dzięki temu rodzajowi usuwania owłosienia pozbywamy się również cebulek włosów, dzięki czemu odrastają one dużo wolniej. Ponadto regularne zabiegi depilacji woskiem skutkują trwałym naruszeniem struktury włosa, co oznacza, że włosy odrastają znacznie delikatniejsze. Nie czekaj – umów się na wizytę i miej gwarancję gładkiej i pięknej skóry na lato! Rozpocznij serię zabiegów, dzięki której poczujesz się niezwykle komfortowo.

Bezbolesna depilacja woskiem – Warszawa

Depilacja woskiem to zabieg, w czasie którego podgrzewa się wosk tak, by osiągnął formę półpłynną. Następnie nakłada się go na wybrane miejsce i czeka aż zastygnie. Wtedy odrywa się go od skóry razem z włoskami i – co najistotniejsze – z cebulkami włosów. Dzięki temu depilacja jest dużo bardziej skuteczna, a efekt trwalszy. Wykonujemy depilację woskiem w miejscach tak wrażliwych jak twarz czy okolice intymne, a także na nogach i rękach – zapraszamy do zapoznania się z cennikiem.

 

Odwołanie wizyty z pakietu możliwe jest najpóźniej 24h przed jej planowanym terminem. Brak informacji o odwołaniu oraz nieprzybycie na umówiony termin jest tożsame z odbyciem planowej wizyty.

Start typing and press Enter to search