Cennik Zabiegów

DKN Studio / Oferta

Medycyna estetyczna – Cennik

Cennik zabiegów medycyny estetycznej

Dla waszej wygodny stworzyliśmy czytelny cennik zabiegów z zakresu medycyny estetycznej i kosmetologii. W jednym miejscu zgromadziliśmy listę wszystkich naszych usług, co ułatwi wybór zabiegów i współpracę z personelem.

Jesteśmy profesjonalnym gabinetem kosmetologicznym oferującym innowacyjne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, a także zabiegi kosmetologiczne, które od lat cieszą się uznaniem pacjentek. Nasi pracownicy to prawdziwi eksperci w swojej dziedzinie – sprawią, że po każdym zabiegu będziesz się czuł wyjątkowo!

Zabiegi odmładzające, modelowanie sylwetki, depilacja

Oferta jest stworzona tak, by odpowiedzieć na wszystkie potrzeby pacjentów i móc otoczyć troską każdy problem natury estetycznej. Studio oferuje zabiegi odmładzające takie jak mezoterapia igłowa, lifting, wypełnianie zmarszczek, wolumetria czy nici PDO. Proponujemy wiele metod oczyszczania skóry – peelingi chemiczne, oczyszczanie wodorowe, mikrodermabrazję. Sięgamy po innowacyjne metody takie jak zabiegi z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego czy depilację laserową urządzeniem Primelase HR Excellence . Dodatkowo W DKN Studio można wykonać makijaż permanentny brwi, oczu oraz ust.  Poznajcie cennik i szczegóły oferty!

Medycyna estetyczna - cennik

Kosmetologia – Cennik

Kosmetologia cennik

Makijaż permanentny – Cennik

makijaż-pernamentny cennik

Modelowanie sylwetki – Cennik

modelowanie-sylwetki cennik

Depilacja Laserowa i woskiem – Cennik

Cennik depilacji

ZABIEGI DLA MĘŻCZYZN – CENNIK

Zabiegi na twarz / kosmetologia

Zabiegi kosmetyczne dla mężczyzn

Medycyna estetyczna dla mężczyzn – Cennik

Medycyna estetyczna dla mężczyzn

Modelowanie sylwetki – Cennik

modelowanie-sylwetki

Zabiegi na włosy – Cennik

Zabiegi-na-wlosy ceny

Start typing and press Enter to search