Witamy w DKN Studio

DKN Studio / O nas

„Jesteśmy dla Ciebie”

DKN Studio to niezwykłe miejsce, w którym każdy poczuje się wyjątkowo. Nasz profesjonalny zespół zadba o Ciebie i Twoje potrzeby. Doświadczenie naszych lekarzy i kosmetologów gwarantuje wykonanie wszystkich zabiegów medycyny estetycznej i kosmetologii na najwyższym poziomie, a precyzyjnie dobrane technologie oraz specjalnie wyselekcjonowane kosmetyki pozwalają nam na spersonalizowanie każdej usługi i dają długotrwałe efekty… Jesteśmy dla Ciebie!

Doświadczenie

Nasi lekarze to kadra z wieloletnim doświadczeniem, eksperci w swojej dziedzinie, dbający o komfort i bezpieczeństwo pacjentów.

Dr Anita Olek

Dyplomowany lekarz medycyny estetycznej.

Jest absolwentką Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Od 15 lat wykonuje zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. W 2014 roku uzyskała w Brukseli międzynarodowy Anti-Aging Medicine Certificate. Swoje kompetencje doskonali podczas licznych sympozjów i szkoleń, zarówno krajowych, jak i zagranicznych z zakresu medycyny estetycznej i przeciwstarzeniowej.

Dr Wiesław Śliwowski

Dyplomowany lekarz medycyny estetycznej.

Absolwent Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Białymstoku. Od 2012 r. związany z medycyną estetyczną. Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging oraz Polskiej Rady Medycyny Anti-Aging. Swoją wiedzę teoretyczną i praktyczną stale poszerza na wysokospecjalistycznych kursach, konferencjach i warsztatach organizowanych dla lekarzy specjalizujących się w medycynie przeciwstarzeniowej.

Lek. Martyna Stasiowska

Dyplomowany lekarz medycyny estetycznej.

Jest absolwentką Wydziału Wojskowo-Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi oraz Akademii Wojsk Lądowych we Wrocławiu. W 2019 r. ukończyła studia podyplomowe z zakresu Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Lekarskiej w Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Swoją wiedzę poszerza systematycznie na licznych kursach, szkoleniach i kongresach.

 

Aby zapewniać długotrwałe, pożądane efekty, pracujemy tylko na sprawdzonych i bezpiecznych preparatach, tj: Azzalure, Neauvia, Mesoestetic.

Zaufanie

Zdając sobie sprawę, jak ważne dla naszych Klientów jest dbanie o swoje ciało, zapewniamy terapie modulujące sylwetkę i redukcję tkanki tłuszczowej, pracujemy na najlepszych urządzeniach na świecie, posiadających certyfikaty medyczne oraz potwierdzone spektakularne efekty. Naszymi Partnerami są niekwestionowani liderzy w branży: ITP Partners, BTL Polska.

Profesjonalizm

Kosmetolodzy, pracujący w naszym Studio, to zespół z ogromnym doświadczaniem. To specjaliści, którzy dobiorą dla każdego Klienta odpowiednią terapię poprzedzoną dokładnym wywiadem. Wszystkie zabiegi wykonywane są wyłącznie na renomowanych, profesjonalnych markach, takich jak: Vagheggi, Ericson Laboratoire czy Aurum DG.
whitemmon
Fuoco - Kosmetologia
Primissima

Co mówią o nas klienci?

„Polecam Panią Doktor Anitę Olek z czystym sumieniem. Początkowo nie do końca byłam zdecydowana na zabieg który chciałam zrobić natomiast Pani Doktor rozwiała wszelkie moje wątpliwości, wytłumaczyła dokładnie, na czym polega zabieg i jaki będzie efekt końcowy. Efekt przerósł moje oczekiwania, usta stały się pełniejsze, nawilżone z pięknie zaznaczonym konturem. Mój wygląd nabrał świeżości. Zabieg był niebolesny ponieważ wykonywany był preparatem z Lidocainą. Pani Doktor jest osobą niezwykle miłą i sympatyczną, a co najważniejsze lekarzem bardzo kompetentnym wiedzącym dokładnie co robi. Myślę, że to nie ostatnia moja wizyta u Pani Doktor z zakresu medycyny estetycznej.”

Elwira T.

„Jestem pod wrażeniem, zdecydowałam się na serię zabiegów z osoczem bogatopłytkowym, bardzo się bałam. Zabieg był prawie bezbolesny. Doktor trzymał mnie z maścią znieczulającą ponad 40 min. Bardzo zadbał o komfort zabiegu. Dodatkowo nie pozostawił żadnych siniaczków. Efekt na twarzy już po pierwszym zabiegu był bardzo dobry. Kolejny zabieg mam za 3 tygodnie. Polecam Pana Doktora Wiesława Śliwińskiego.”

Oliwia Sz.

„Bardzo polecam wizytę u doktora Wisława Śliwińskiego Bardzo dobrze zrobiony botox – widać dużą wprawę i doświadczenie. To co dla mnie szczególnie ważne doktor zadbał o mój komfort i strach przed igłą. Efekt – super naturalny odświeżony wygląd.”

Aneta K.

Start typing and press Enter to search